Meavita24 Sp. z o. o. | ul. Chodkiewicza 15, Bydgoszcz | info@meavita24.pl | +48 52 325 12 98

Opiekunka osób starszych w Ulm

Odsłony: 255

Od 16.11.2018- opieka nad Panią w Ulm  –podstawowy j. niemiecki

Meavita24 jest licencjonowaną Agencją Pracy Tymczasowej rekrutującą pracowników m.in. z branży medycznej, opiekuńczej i budowlanej. Z chęcią przedstawiamy Państwu aktualne oferty pracy.
Praca dla opiekunek osób starszych z doświadczeniem w opiece i komunikatywną/dobrą znajomością języka niemieckiego. Jesteśmy agencją wpisaną do Krajowego Rejestru Agencji Zatrudnienia pod numerem 8947.

Opiekun/-ka osób starszych
Poszukujemy opiekunki osoby starszej od 16.11

Chętnie nawiążemy współpracę z opiekunką osób starszych, znającą język niemiecki w stopniu podstawowym oraz posiadającą doświadczenie w opiece. Podopieczna choruje na stwardnienie zanikowe boczne, dlatego szukamy osoby która szczególnie emanuje empatią. Podopieczna bardzo lubi oglądać telewizję oraz czytać gazety. Dla opiekunki przeznaczony jest oddzielny pokój z dostępem do Internetu.

Miejscowość: Ulm

Opis zlecenia:

  • Podopieczna na 53 lata ( 165cm, 80kg)
  • Ma stwardnienie zanikowe boczne
  • Porusza się na wózku inwalidzkim
  • Potrafi z pomocą przejść na wózek inwalidzki
  • Jest osobą świadomą
  • Mieszkanie jest dostosowane do potrzeb seniorki
  • Mieszka sama w miejscowości Ulm

Obowiązki:

  • Prowadzenie gospodarstwa domowego,
  • Dbanie o bezpieczeństwo i higienę podopiecznej,
  • Przygotowywanie posiłków i zakupy,
  • Towarzyszenie podczas wizyt u lekarza,
  • Pomoc w ubieraniu i rozbieraniu,

Oferujemy:

  • Legalne i bezpieczne zatrudnienie,
  • Atrakcyjne wynagrodzenie,
  • Premie za polecenie nowych Opiekunek,
  • Odprowadzane wysokie składki ZUS,
  • Sprawdzone miejsca pracy,
  • Zakwaterowanie i wyżywienie w miejscu pracy,
  • Oddzielny pokój,
  • Pokrycie kosztów podróży,
  • Stałą opiekę koordynatorów,
  • Premie świąteczne,
  • Ubezpieczenie medyczne

Osoby zainteresowane podjęciem pracy prosimy o kontakt pod numerem

tel: 523 251 298
kom: 79 444 2500

lub wypełnienie formularza zgłoszeniowego. Oddzwonimy w ciągu jednego dnia roboczego.

CAPTCHA